НАЙ-НОВИ
Кендъл Дженър твърди, че НИКОГА не е...
Кендъл Дженър заяви в подкаста In Your Dreams, че никога...
Мария е модна икона, пусна нов хит от...
Певицата демонстрира неподражаем стил и безкомпромисна...
Гери Райчевска е втората българка, която ще лъсне в Плейбой USA
23.07.2018 17:29 | Видян 1707 пъти
Близки до силиконката издават, че интересът към нея се е породил след участието ѝ в световния конкурс Miss Summer International във Вегас. Там тя се яви като представителка на Балканите и остави много фенове не само сред емигрантите, но и сред американците, като грабна наградата „Най-усмихната и позитивна участничка“.
Именно по време на конкурса станало ясно, че родната ни красавица се е снимала за една от последните корици на нашия Плейбой. Снимките достигнали до част от екипа на мъжката библия отвъд Океана и те били очаровани от видяното, пише Телеграф.
След няколко часа потърсили контакт с Райчевска и ѝ предложили солиден хонорар да снима за тях. Гергана отказва коментар по случая и лаконично казва: „Няма да коментирам! Каквото има да става ще се види“. Силиконовата брюнетка е сред най-търсените моделки за реклами у нас, а ето, че вече се радва и на световна слава.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
