Крал Чарлз все по-близо до среща с...

Британското правителство обмисля да възстанови...

Гибсън се раздели с жена си

Мел Гибсън и Розалинд Рос са се разделили след девет...

Мариана Попова оставя бебето за ЧНГ

отпечатай новината

19.12.2018 17:57 | Видян 1517 пъти

Мариана Попова оставя бебето за ЧНГ

Навръх Нова година Мариана Попова ще остави малката си дъщеричка Екатерина, за да радва феновете на площад Александър Батенберг в София. Компания ще й правят още Рут Колева, Орлин Павлов, Стефан Вълдобрев и други.

Стана традиция на Нова година родните звезди да пеят по площадите. И тази година това няма да се промени. За доброто настроение ще се грижат още Софийски духов оркестър и танцов ансамбъл, а водещи ще са Стефан Щерев и Мария Андонова.

Режисурата на шоуто на Батенберг е възложена на Борис Радев, който бе режисьор на юбилея на Христо Стоичков на стадион Васил Левски, както и на мюзикъла Оркестър без име, пише България днес.

В Горна Оряховица пък ще се изявява рапърът и тв водещ Искрата. В Тетевен гражданите ще посрещат празника с Деница Караславова и Рафаел. Поп дуетът Павел и Венци Венц ще пеят в Бургас, в компанията на Дара.

В Пловдив пък ще забият момичетата от 4Magic, които са и родом от града под тепетата. А в Козлодуй с песните си ще радва Йоана.

В Русе на площад Свобода ще забият рокаджиите от Б.Т.Р. А Влади Ампов — Графа ще посреща 2019 заедно с жителите и гостите на Албена!

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !