НАЙ-НОВИ
Нора Недкова: Каня в подкаста си...
Нора Недкова сподели, че в подкаста си “Извън рамките”...
Бруклин Бекъм и любимата му с крейзи прически
05.11.2020 11:49 | Видян 452 пъти
Розовият цвят се превърна в най-желания в косите по време на пандемията и ето че двамата влюбени пожелаха да си направят кичури с него.
Бъдещите младоженци позират с новите си прически пред камерата, целувайки се страстно. На кадрите се вижда, че Никола си е поставила няколко реда черни и розови кичури сред русите, докато перчемът на Бруклин е със същия нюанс.
“Пънк, бейби“, написа синът на Дейвид и Виктория, споделяйки снимките в Instagram.
„Тя изглежда като от 2000 г., Кристина Агилера“, написа негова последователка, сравнявайки приятелката му с известната певица.
Междувременно Пелц привлече вниманието с нова снимка, направена отново във ваната. С нея обаче тя споделя, че е загубила своя домашен любимец.
Иначе двойката не споделя нищо за това как тече подготовката за тяхната сватба. Най-вероятно празненството им след бракосъчетанието ще бъде в луксозна ферма, наета специално за повода.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
