НАЙ-НОВИ
Chanel представи своята нова колекция...
Haute couture колекцията на Chanel за сезон пролет/лято...
Филмът "Битка след битка" получи 14...
Филмът „Битка след битка“ на Пол Томас Андерсън води с...
Шамарите в С река на сърцето не ми се отразяват добре: Александър Христов
18.10.2022 19:03 | Видян 1315 пъти
„Харесва ми, че Борис е рисков играч, макар че повечето хора не смятат това за положителна черта. Но реално големите неща се случват само с риск. Няма как да правиш едно и също нещо и да очакваш различни резултати“, коментира персонажа, в който се превъплъщава в сериала актьорът.
„Да си падаш по живота винаги е добра черта на характера. Кой не обича веселие, хубави жени, храна, пиене… Допада ми, разбира се. Въпросът е къде е мярката.“
„Ако героят ми не се промени, значи аз не съм си свършил работата. Това е според мен работата на киното да покаже концентрация на живота, в която да накарат един човек да преобърне мирогледа си по някакъв начин“, споделя дали да очакваме трансформация на героя му.
„Нямам контузии по време на снимки. Шамарите не ми се отразяват добре, целувките са супер. Всичко, което виждате на кино е като в живота – истински са и шамарите и целувките“, признава Александър.
„Позволявам си понякога с хората, които са около мен да играя или да експериментирам някакви неща, които играя във филм или сериал. Пресъздавам такава ситуация в домашна обстановка. Обикновено си признавам, че съм играл роля", споделя пред репортера актьорът.
Не пропускайте да разберете какви вълнуващи събития очакват още героите на семейната сага „С река на сърцето“.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
