НАЙ-НОВИ
Кейт Мос и Мадона блеснаха на тайното...
Кейт Мос и Мадона бяха сред звездните гости, които...
Българката Мелинда Христова изгрява...
Българката Мелинда Христова привлече внимание с появата...
Мадам Мулти стана баба
27.04.2023 10:16 | Видян 582 пъти

Дарина Павлова стана баба. Веселата вдовица досега имаше две внучета от доведената си дъщеря Венцислава. Павлова използва рождения ден на Паола, за да покаже първата снимка на бебето.
„Връщам се назад към всички наши семейни моменти с такава привързаност. От усмихнато малко дете, красива балерина, разговори за много пътувания, танци заедно до наблюдаването как самата ти се превръщаш в майка - никога не съм била по-горда с теб. Ти порасна и стана такава забележителна жена. Това е твоят специален ден и ние всички се надяваме да се забавляваш с целия свят“, написа Мадам Мулти към фотосите.
Колежката й Марта Вачкова, която е една от най-близките й приятелки в България, първа честити радостната новина. За бременността на Паола се разбра в края на миналото лято, а за Коледа бе потвърдено със семейна празнична снимка.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !