НАЙ-НОВИ
Сонай напусна за втори път Живот на...
Музикантът Сонай напусна „Живот на кантар“ за втори път,...
Баровски хотел във Велинград отмени участие на Тото
04.08.2023 10:16 | Видян 723 пъти

Тото от "СкандаУ" си навлече сериозни неприятности след интервюто с Тити Папазов наскоро и въпреки че поднесе публично извиненията си, изпълнителят май тепърва ще вижда последствията.
Освен хейта в социалните мрежи, ето, че вече е факт и първото отменено събитие с негово участие. Става дума за известен хотел, а събитието е било промотирано като "При Тото Mega Podcast".
"Уважаеми гости, сумите по всички закупени билети ще бъдат възстановени, Arte Spa&Park Hotel Velingrad, на рецепция. Очакваме Ви до края на август", се казва в съобщението на хотела, пише Plovdiv24.bg.
Припомняме, че само преди няколко дена Тото интервюира в подкаста си президента на баскетболния клуб "Левски" Тити Папазов, който му сподели покъртителна история - как преди години е имал интимна връзка с 16-годишно момиче, което му е изневерило с негов много близък приятел. И за да я "накаже", Папазов опитал да остриже косата на момичето. То тъй като тя се дърпала, Тити направил дупки в косата ѝ.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !