Защо Джей Ло не се притеснява от...

Дженифър Лопес няма никакви негативни чувства към...

Милиардите на Ермес отиват при...

Нежененият наследник на френската луксозна модна къща...

Пиленцата от Монако подкараха мощен звяр

отпечатай новината

19.12.2023 11:12 | Видян 734 пъти

Пиленцата от Монако подкараха мощен звяр

Пиленцата от Монако, както са известни Нина Димитрова и Боби Манекена, пак се обзаведоха с нова гъзарийка и разбира се тутакси побързаха да се похвалят с нея на всички в социалните мрежи.

Двамата вече са горди собственици на чисто нов "Мерцедес" S-класа и очакваме тепърва да заливат профилите си с видеа как шофират луксозното си возило.

Както е известно Боби извършва VIP трансфери към хотел в Монако и колата се оказва особено важна за работата му. Вероятно и заради това той доведе поп, за да я освети, за да е безаварийно всичко, а и за да му носи повече пари. "Осветихме я дай боже без аварии и само пари да вади", казва Манекена в социалните мрежи. 

В момента Нина и Боби са в Пловдив, не се радват на лукса в Монако, с който така парадират. Двамата са решили да посрещнат празниците на родна земя.

Любопитна подробност за тях е, че преди време се опитваха да се отърват от 20-годишната си кола в мрежата, която продаваха за 20 хил. лева и съдейки по новата си придобивка, явно са успели, щом така смело финансират новото си возило.

 

Виж видеото ТУК!

автор: СЛАВА

Етикети: ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !