НАЙ-НОВИ
Кога елегантните дамски кецове са...
Търсенето на баланс между удобство и професионализъм в...
Бившата на Малума призна: била...
Наталия Барулич разкри история от личния си живот,...
Скандалът Варна 2: €9200 права - пъти над нормалното, а Папи дори не е споменат срещу €36-те си хил.
29.07.2026 15:54 | Видян 784 пъти
Нови обстоятелства изникват около скандалния концерт на кмета Благо Коцев с цел източване на общинския бюджет във Варна. След публикация на 19 минути за завишените хонорари на Дара - 42 000 - 2 пъти повече от Албано, и 36 000 евро на Папи Ханс, финансовата комисия на общинския съвет спря изпълнението на скандалната обществена поръчка и тя ще бъде преразгледана от общинския съвет на морската столица в четвъртък.
Излиза, че за права в ценоразписа на концерта са вписани 9200 евро при нормални 200 евро. Странно е и как са сметнати, тъй като Папи Ханс дори не фигурира с име в листата за харчовете, а като "участие хедлайнер 2".
Все пак това е срещу 36 000 евро, а за суми над 25 000 евро се обявява конкурс. Ако кметът не е знаел кого точно кани, т.е. кои парчета ще бъдат изпълнявани, как е сметнал тези чудовищни пари за авторски права .
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
