Президентът и министър Георгиев при...

Президентът Радев беше ВИП гост на вернисажа на...

Добрите хора не се нуждаят от закони,...

Добрите хора не се нуждаят от закони, за да се държат...

Пепа Секса: Глория беше магистрална проститутка!

отпечатай новината

19.08.2015 14:30 | Видян 8688 пъти

Пепа Секса: Глория беше магистрална проститутка!

Грандиозен скандал разтърси чалга средите, след като най-устатата певица в бранша – Пепа „Синята прашка“, обвини Глория, че в миналото си е заработвала като момиче на повикване.

В интервю за столичен вестник, публикувано вчера, Пепа хвърли бомбата, че в началото на 90-те години на миналия век колежката й е заработвала на Дунав мост.

Пред репортер на Всеки ден Пепа Секса потвърди казаното от нея и отсече, че не се отмята от думите си. „Че аз това в поне 5 интервюта съм го казвала, писал го е и Георги Стоев в книгата си. Каква тайна може да е?!“, озадачи се изпълнителката на вечния чалга хит „Синя прашка“.

Пепа разказва, че било „публична тайна“, че през 1992-1993 г. родената в русенското село, сега вече град -Две могили, Галина си изкарвала прехраната на шосето. Тя дори познавала нейни клиенти, които я качвали в кабините на тировете си, за да ги обслужи орално.

„И така един ден тя попада на някакъв баровец, който много лапва по нея. И понеже е балък, решава да си я прави гадже. А тя му споделя, че иска да е певица. И оня я води при Митко Пайнера и така я правят фолк певица. Хайде сега, не се правете и вие на умрели, че не знаете тая работа“, отсича Пепа. След това, ако се вярва на слуховете, Галя получава артистичния псевдоним Глория и става официална любовница на Митко Пайнера.

„Няма лошо, всеки тръгва отнякъде. Не всички са като мен, сами да се борят. Колежките лапат пи*ки и им се получават нещата“, цветисто обясни Пепа Секса. И потвърди, че лично е виждала Глория в компанията на боса на ВИС-2 Георги Илиев.

„Тя му беше официална любовница, замени Кати в леглото му“, разказва Пепа.

Всеки ден потърси за коментар по въпроса и Глория. Примата на фолка изригна, че й е под нивото да се занимава с подобни глупотевини и затвори телефона. По-късно получихме SMS от нея, че ще търси правата си по съдебен ред и от Пепа Секса, и от медиите, които са тиражирили думите й.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !