НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Рапърът Дий напусна Къщата
28.11.2017 10:20 | Видян 1720 пъти
Излизането на Дий изненада много останалите съквартиранти, а Светлана Василева избухна в сълзи. "Пичове, какво ви става бе!", беше реакцията на Коцето.
"Аз всъщност искам да съм навън, за да си бъда себе си. Много играят хората вътре. Ужас е", коментира музикантът.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Дебора се разприказва за секса с Дий
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
