НАЙ-НОВИ
Когато насекоми откраднат шоуто на...
Дори най-големите звезди не са застраховани от малки от...
След скандалите с дрога: Лоренцо и...
Живот на звезди – без волан, но с личен шофьор. Така...
Мария танцува в кубчето на Рубик
29.11.2017 17:51 | Видян 2692 пъти

На сцената Мария не пропусна да представи и резултата от съвместната си работа с Кристиан Талев-Криско - Червеният картон, пише монитор. Освен нея за високия градус на настроението се погрижиха близо 30 звезди на лекия жанр. Същинската кулминация на вечерта бе излизането на Наско Ментата, който изпя нашумялата напоследък Шушана, подкрепен от Милко Калайджиев.
В големия концерт се включиха още Емилия, Теди Александрова, Илиян, Галена, Преслава и др., а спектакълът бе закрит от Емануела, Анелия и Константин, който получи „отпуск“ от участието си в Биг Брадър: Most Wanted специално за повода.
След като в началото на 2017 г. церемонията по връчването на наградите на телевизията не беше проведена, тази година рожденият ѝ ден се измести от София към Пловдив. Това даде повод на мнозина да предположат, че поводът за това е отливът на интерес към жанра.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !