Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Гери-Никол се фука с коса за 3 бона

отпечатай новината

03.01.2018 11:56 | Видян 1988 пъти

Гери-Никол се фука с коса за 3 бона

Тийнсензацията Гери-Никол похарчи три бона за екстеншъни. 19-годишната изпълнителка се похвали със солидния грамаж изкуствена коса в социалните мрежи.

"Най-добрата с най-доброто", коментира Златка Райкова, която е рекламно лице на салона за удължаване и сгъстяване на коса.

Според запознати именно тя е навила варненката да заложи на скъпата марка. Тъй като от няколко месеца насам двете са изключително близки, предават от Телеграф.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !