Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Изгониха Кит Харингтън от бар в Ню Йорк

отпечатай новината

08.01.2018 13:23 | Видян 1924 пъти

 Изгониха Кит Харингтън от бар в Ню Йорк

Звездата от “Игра на тронове” Кит Харингтън беше изгонен от бар в Ню Йорк.

31-годишният актьор бил пиян и се забъркал в скандал с останалите посетители на бара, след като пожелал да играе билярд. Очевидци разкриват, че Харингтън блъскал по масата и затова бил помолен да си тръгне от заведението. Актьорът обаче отново нахлул и охраната била принудена да го изгони.

Междувременно стана ясно, че ще можем да видим Джон Сноу на малкия екран чак през 2019 година, когато ще бъде излъчен и последният осми сезон на “Игра на тронове”.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !