Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Веско Ешкенази кани на Танго

отпечатай новината

29.01.2018 10:32 | Видян 1521 пъти

 Веско Ешкенази кани на Танго

Поради изключителния интерес на публиката към вече популярния музикалния проект Танго на  двамата виртуози на пианото и цигулката – Людмил Ангелов и Веско Ешкенази НДК кани техните почитатели на концерт на 11 април в кино Люмиер Лидл.

Програмата е от последния им съвместен компактдиск, която бе представена концертно за първи път през 2016 година в зала България, след което последва национално турне.

Танго е ритъм, който ни отвежда във вълшебния свят на аржентинската музика.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !