Кара Делевин и Минке с рядка поява...

Кара Делевин и нейната дългогодишна приятелка Минке...

Още на сватбения ден знаех, че не е...

Кристина Апългейт разкрива в мемоарите си You With the...

Фен си татуира НиЛо на ръката

отпечатай новината

12.02.2018 16:09 | Видян 2451 пъти

Фен си татуира НиЛо на ръката

Портрет на Николета Лозанова стана вдъхновение на фен за татуировка. Почитателят е омастилил образа на бившата тв водеща на цялата си лява ръка, а резултатът бе споделен и от самата звезда. Тайнствения мъж е видимо млад, с брада, но неговата самоличност така и не се разкрива.

Към днешна дата Лозанова е все още в Кипър. Последният й професионален ангажимент пък я позиционира като майка на тийнейджър в новия български филм „Привличане“. За тънкостите в играта пред камера, НиЛо се допитвала до Башар Рахал, който е и продуцент на лентата. Почивката на 30-годишния модел в Кипър възпрепятства озвучаването на репликите й за лентата, поради което звездата от „Дървото на живота“ нае студио за нея в Никозия.

Сюжетът на „Привличане“ ще се фокусира върху опитите на група тийнейджъри да се изкачат на върха на хранителната верига в частно училище. В епицентъра на младежките интриги ще попаднат Луиза Григорова и Радина Боршош. Майсторството на изкусната салса в главните роли пък ще демонстрират Яна Маринова и Александър Сано. Лентата тръгва по кината на 23 февруари.
 


автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !