НАЙ-НОВИ
Фактор за загубата на кадри е...
Българската хотелска асоциация (БХА) проведе семинар...
Протест след присъдата на Люпчо...
Младежката организация на ВМРО в София организира...
Руската любовница на Рон Ууд ще му ражда бебе
12.02.2009 09:40 | Видян 2199 пъти | Гласували 1

Дали това се харесва на някои, или не, но романът между Рон Ууд от "Ролингстоунс" е младата ме руска любовница Екатерина Иванова продължава, пише life.ru.
Влюбената двойка напъследък е забелязана да обикаля Лондон в търсене на семейно огнище. Лондонските брокери по недвижими имоти се надпреварват да предлагат на Ууд апартаменти и къщи, но засега рок-ветеранът и вюзлюбената му не са се спрели на конкретна оферта.
Говори се, че любовта между 61-годишният Ууд и 20-годишната Екатерина е истинска и толкова силна, че двамата даже планират да имат дете. "Божа работа!", гласи коментарът по въпроса на сексапилната рускиня. "По-важното е, че с Рони си пасваме като детайли от сглобка на "Лего". Останалото, ако е рекъл Бог, ще дойде само".


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !