НАЙ-НОВИ
Свален евро-крал с изповед: племенник...
Сваленият испански крал Хуан Карлос издаде тези дни...
Галена като Джей Ло – двете с еднакви...
Галена отново привлече вниманието с впечатляваща визия,...
Гришо пада заради липса на любов и секс
26.03.2018 16:12 | Видян 2845 пъти
Там гаджето му Никол Шерцингер пристигнала за малко и му наредила, че ако държи на нея, няма да остава за "тъпия турнир", а ще скочи в самолета за Маями с нея.
Нашият изгуби в първия кръг и я последва, оставяйки разярен спонсора на турнира - дубайски супербогаташ, когото веднъж вече върза с неучастието си на турнира в София, където същият човек е основният меценат.
В Америка обаче нашето момче го очаквало ужасящо разочарование. Никол показно му изневерила. За благодарност, че зарязва кариерата си заради нея. Последващите състезания показаха, че макар облечен в розово, Григор никак не се чувства оптимистично и бележи загуба след загуба. Не е от друго, от липса на любов и на секс е, свидетелства обкръжението му.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Григор Димитров стана рекламно лице на авиокомпания
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

