Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Плант и Краус влизат в студио

отпечатай новината

16.02.2009 15:51 | Видян 1812 пъти

Плант и Краус влизат в студио

Робърт Плант и Алисън Краус се върнаха в звукозаписното студио, за да запишат продължение на своя албум "Raising Sand", спечелил наскоро 5 награди "Грами", включително за албум на годината, съобщи Контактмюзик.

Очаква се "Raising Sand" да оглави американската класация за албуми тази седмица, независимо че не попадна дори в Топ 200 преди две седмици. Дуетът се събра отново с продуцента Ти Боун Бърнет.

Едно е сигурно - няма да се опитваме да копираме "Raising Sand", заяви продуцентът пред сп. "Ролинг стоун".

Това бяха прекрасни мигове, но да се опитваме да направим отново подобни неща би понижило стойността им, добави той.

Сътрудничеството на Плант с Краус бе една от главните причини за решението му да не се събере с музикантите от "Лед Цепелин" за свързваното с много слухове световно турне на групата.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !