НАЙ-НОВИ
Порязов влиза в Черешката на тортата...
Актьорът Антон Порязов влиза в Черешката на тортата...
Шефката на НДК Андрияна Татарова на...
Докато държавното дружество тъне в одити и финансови...
Тони Блеър получава премия от $ 1 млн.
17.02.2009 09:00 | Видян 1072 пъти
Бившият британски премиер Тони Блеър ще получи премия в размер на 1 млн. щатски долара за лидерство на международното арена, съобщи BBC.
Премията на името на Дана Давид ще бъде връчена на Блеър на тържествена церемония през май в университета в Тел Авив. Блеър я получава за "необикновен ум" и "твърда решимост" при разрешаването на международни конфликти. По условията на премията 10% от сумата ще отиде за субсидиране на студенти, изучаващи проблеми, с които се занимава лауреатът. Останалите ще отидат във "Фондация на вярата" на Тони Блеър.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
