Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Джоли в болница заради недохранване

отпечатай новината

17.04.2018 11:53 | Видян 2366 пъти

Джоли в болница заради недохранване

Анджелина Джоли е загубила съзнание и е била откарана в болница, съобщава седмичникът NW. Според изданието случката е станала преди месец, но едва сега илиза на бял свят. След като холивудската красавица припаднала, нейни близки извикали Бърза помощ и тя била откарана в болницата.

Лекарите ѝ направили пълни изследвания и я предупредили, че ако не започне да се храни нормално и не спре да нервничи, нищо добро не я чака. 42-годишната Анджелина Джоли, която се раздели с досегашния си съпруг Брад Пит, преживява труден период, допълва изданието.

Източник: Monitor

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !