Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Люси пее за Германия на Евровизия 2008

отпечатай новината

12.01.2008 09:00 | Видян 4284 пъти | Гласували 2

Люси пее за Германия на Евровизия 2008

Нашата Люси и групата й Ноу Ейнджълс се завръщат триумфално в немския шоубизнес, писа Стандарт. Хубавиците атакуват тазгодишната Евровизия и искат да представят Германия на големия финал в Белград на 24 май. Те ще се радвихрят първо в Хамбург на 6 март. Там ще трябва да преборят останалите си конкуренти от страната на Гьоте. Мераклии са и култовите за немците банди Cinema Bizarre и Marquess, както мачото Томи Рийв и швабската поп дива Каролин Фортенбахер.

автор: СЛАВА

Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !