Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Намериха Софи Градон мъртва в дома ѝ

отпечатай новината

22.06.2018 13:12 | Видян 2929 пъти

Намериха Софи Градон мъртва в дома ѝ

Известният английски модел Софи Градон, която през 2009 година спечели титлата Мис Великобритания, е намерена мъртва в дома си в Портланд.

Както съобщава Daily Mail, смъртта на 32-годишната жена е потвърдена от полицията. Отбелязва се още, че към момента няма никакви подозрителни обстоятелства около смъртта на красавицата.

Софи Градон участва в шоуто Островът на любовта и се оказа в центъра на секс - скандал, след като изневери на приятеля си с друго момиче, пише БЛИЦ.

Независимо от критиките след това самата Градон твърдеше, че ѝ харесва да живее безразсъдно. Британските звезди от шоубизнеса вече изразиха съболезнованията си по повод кончината на Софи Градон.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !