Сонай напусна за втори път Живот на...

Музикантът Сонай напусна „Живот на кантар“ за втори път,...

Няма го сайтът на тотото

От снощи сайтът на Българския спортен тотализатор не...

Парис Джаксън излиза с 3 жени едновременно?

отпечатай новината

23.06.2018 19:02 | Видян 2765 пъти

Парис Джаксън излиза с 3 жени едновременно?

Парис Джаксън излиза с 3 жени едновременно  - това са моделът Кара Делевин, актрисата Ашли Бенсън и дисководещата Каролайн Дамор, гръмнаха таблоидите.  

По-късно тя отрече информацията пред Gossip Cop, а след това пусна туит, в който обясни, че Каролайн е една от най-добрите й приятелки, която освен, че е хетеро и женена, е и майка на нейния кръщелник. Дъщерята на Джаксън отрече да има интимни отношения и с Кара Делевин.

По-ранните медийни съобщения, в които се казва, че "нещата могат да се окажат доста неприятни, ако Парис не избере едно от тези момичета" е фантазия, която стана реалност за много знаменитости, които не се придържат към хетеросексуалната ориентация. 

Миналия месец  Делевинг бе забелязана да се държи за ръка с Бенсън, докато се разхождат из Ню Йорк. Веднага се появиха слухове за тяхна романтична връзка. Бенсън по-късно сподели снимката в Instagram, като написа: "Сладко, сладко, сладко".

Що се отнася до Дамор, остава загадка как тя се заплита в този слух. Тя е омъжена за съпруга си Боби Алт от 2012 г. а първото им дете Изабела Викинг Алт се роди през 2015 г. 

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !