НАЙ-НОВИ
Обявиха Дейвид Бекъм за най-стилния...
Бившият капитан на английския национален отбор по футбол...
A$ap Rocky с първи концерт в България...
A$AP Rocky идва в София за своя първи концерт у нас....
Нора Недкова показа зверски целулит
26.06.2018 13:33 | Видян 4667 пъти
Странно е, че Недкова не се притеснява от този дефект и портокаловата си кожа, нашарена от целулитни буци. Блондинката е обула къси панталонки, които подчертават грозната гледка.
Преди дни тя бе засечена от папараци да паркира колата си. От кадрите се вижда, че плеймейтката не просто хвърчи по шосетата, а и нееднократно е попадала в пътно-транспортни произшествия.
Доказателство за това са многобройните драскотини по колата, с която Нора се придвижва. Бронята на возилото виси застрашително и е на косъм да падне. Автомобилът е смачкан на няколко места, където ясно си личат съприкосновенията с други коли.
Освен изброените поражения боята на колата е бая олюпена. Вероятно това не притеснява Недкова, която, докато говори по телефона, паркира несръчно и се запъти за поредната разкрасителна процедура в столицата, пише България днес.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
И Ицо 100-те манекенки мина Нора Недкова
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
