НАЙ-НОВИ
Mercedes-AMG GT става електрически:...
Mercedes-AMG представи изцяло новия електрически AMG GT...
Първият официален BMW Alpina модел ще...
BMW официално потвърди, че първият модел на Alpina след...
Бела Хадид се съблече
29.06.2018 15:38 | Видян 2044 пъти
И въпреки че Бела безспорно изглежда удивително – с дрехи или без – топмоделът признава, че дълго време се е борила с ниско самочувствие и комплекси.
„Имах слаба талия и несъразмерно големи бедра, бях някак ръбата. Сега обичам всичко в себе си, но не винаги е било така. Сестра ми Джиджи беше много атлетична и понякога ѝ завиждах. Лицето ми също изглеждаше доста странно.
Трябваше ми много време да спра да слушам какво се говори за мен, да изключа телефона и компютъра. Сега знам, че хората около мен, са единствените, чието мнение наистина има значение. Научих, че винаги ще има такива, които ще ме мразят, но единственото, което мога да направя е да ги игнорирам и просто да се приема, каквато съм и да обичам себе си“, сподели преди време тя.
EVA
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
