НАЙ-НОВИ
Галена пусна тениски за 60 лв. за...
Галена официално стартира собствен мърч — певицата пусна...
Най-богатата в света дава $116 млрд....
Алис Уолтън, най-младата дъщеря на основателя на Walmart...
Благо Джизъса върти руски манджи в Черешката
07.07.2018 09:06 | Видян 3085 пъти
Джизъса ще приготви меню, вдъхновено от Русия. Гостите ще се наслаждават на традиционни руски предястия и салата, разядка с израелски корени, кавказко основно ястие и ефирен десерт с касис. Вечерта на Благо ще е изпълнена с шеги, закачки и музикални изненади.
Първа, в понеделник, гости ще приеме Мис България-Свят Вероника Стефанова, научи Монитор. Менюто й ще е богато - две салати с екзотичен дресинг, две предястия, забележително презентирано основно ястие и три десерта.
Божана Филипова ще заложи на семпло меню със свежа пролетна салата, две разядки, основно ястие гарнирано с чия и арменски десерт. Голямата изненада ще е признанието – какво е новото амплоа на синоптичката.
Нейната по-нова версия Нора Шопова ще заложи на българско меню - пълнени домати, панагюрска питка и колбаси, разядки, местен специалитет, две основни ястия и пухкав десерт с печени ябълки.
Острието на Господари на ефира Влади Василев ще се вложи в бързи и лесни рецепти с две салати, предястие с канапе от френски сирена, основно ястие, гарнирано със салата Барбекю и авторски десерт.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

