Mercedes-AMG GT става електрически:...

Mercedes-AMG представи изцяло новия електрически AMG GT...

Първият официален BMW Alpina модел ще...

BMW официално потвърди, че първият модел на Alpina след...

Дара би шута на Папи Ханс?

отпечатай новината

13.07.2018 15:43 | Видян 2947 пъти

 Дара би шута на Папи Ханс?

Тийнсензацията Дара от няколко дни отмаря на родното Черноморие в компанията на различни мъже, сред които обаче не забелязваме гаджето й – Папи Ханс. Шантавата певица се заиграва с друг, като действията й бяха запечатани в снимки.

Дара се навърта около заведение в Лозенец, на което колегата й от „Вирджиния рекърдс“ Венци Венц е управител това лято. Всеки ден от седмицата има различно парти през деня, а музикантите се забавляват на макс.

На част от фотосите, които фотографът Владо Василев Vladoff е направил, се вижда, че Дара не пропуска момент, в който да позира и да пъчи голямото си дупе пред обектива му. Тялото на младата певица е доста наедряло напоследък и съвсем не е толкова стегнато, колкото го виждаме на добре обработените й снимки в социалните мрежи.

Въпросните кадри не са редактирани и показват неприветливата реалност, а тийн идолката отказва да ги качи в личните си профили в Интернет.

По дупето и бедрата на Дара се забелязва и целулит, който тя не желае да натриса в полезрението на феновете си.

Но не това е най-страшното. Момче, много наподобяващо визуално на любимия й – Папи Ханс, непрекъснато търси повод да е до нея на морето. Той я носи на ръце във водата, като и на сушата не я оставя на мира. Все още не се е разнесъл слухът, че може би брюнетката и писателят Константин Трендафилов са се разделили, но снимките подсказват, че нещата между тях не са много стабилни.

Има и друг вариант – двойката да е широкоскроена и да не изпитва ревност, когато някой от членовете й демонстрира близост с някой друг от срещуположния пол.

Източник: hotArena

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !