Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Саксофонистът на АВВА свири в София

отпечатай новината

21.09.2018 09:51 | Видян 1465 пъти

Саксофонистът на  АВВА свири в София

Саксофонистът на АВВА Улф Андерсън идва за два концерта у нас. Той участва в спектакъл, в който се изпълняват неостаряващите хитове на шведската четворка.

Шоуто на АВВА ще бъде показано два пъти - в Пловдив и в София. В столицата концертът ще бъде на 29 септември в първа зала  на НДК.

Песните в Шоуто на ABBA се изпълняват от шведската група Waterloo и националния симфоничен оркестър на Лондон. Досега спектакълът е показан близо 700 пъти в 40 държави и е с 2 000 000 продадени билети.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !