НАЙ-НОВИ
Маколи Кълкин за бащинството и...
Маколи Кълкин откровено разказа колко важно значение е...
Италианската прокуратура погна Васил...
"Ще върне всичко"! Тези думи на италианската прокуратура...
Антония Петрова иска да роди на определена дата
22.10.2018 17:45 | Видян 2608 пъти
По думите на красавицата, чийто цвят на косата вече е розов, числото 17 е щастливо за нея и съпруга ѝ Ивайло Батинков. Те се срещнаха на 17 март, а сватбата им се състоя на 17 юни, на тази дата обичат да излизат на романтични вечери.
До момента носителката на титлата Мисис Русия 2012 все още е с малко коремче и е качила само 4 килограма. Тя сподели в интервю пред Нова тв, че бебето се развива много добре и лекарите са я поздравили, че има едро бебе, но това все още не се е отразило кой знае колко на фигурата ѝ.
Петрова разкри, че похапва всичко, което ѝ се яде. „Хапвам страшно много тесто. Започнах да закусвам и ям банички сутрин, после задължително ям пица или паста...“, казва тя и признава, че преди да забременее дори не би помислила за такива угощения с вредни храни.
Бъдещата майка вече има няколко фотосесии с бременното си коремче. Тя изтъкна, че бебето е било планирано.
Припомняме, че Антония Петрова обяви, че ще става майка на момче преди броени дни. Тя сподели с последователите си във Фейсбук, че синът ѝ ще бъде най-обичаното бебе.
tialoto
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
