НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Гери-Никол тръгна на бокс
24.10.2018 16:10 | Видян 2012 пъти
Палавата блондинка решила да разнообрази фитнес програмата си, като два пъти седмично посещавала залата за бойни изкуства, пише Телеграф.
Новата страст на тунингованата изпълнителка била провокирана от близък приятел, който от години се изявявал на ринга. Варненката приела предложението и бързо наваксала.
Освен упражненията и строгия режим Гери спазвала и диета, в която напълно ограничавала хляба, захарните изделия и газираните напитки.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
