Мария Илиева свали 40 килограма –...

Мария Илиева разкри, че след раждането на дъщеря си...

Лора Караджова стана майка за трети...

Певицата Лора Караджова посрещна третото си дете –...

Лили Иванова си купи чанта с косми от дива коза за 3 бона

отпечатай новината

17.12.2018 12:49 | Видян 2702 пъти

Лили Иванова си купи чанта с косми от дива коза за 3 бона

Лили Иванова не пести пари, когато стане дума за мода. Преди дни естрадната динозавърка се е сдобила с уникална дизайнерска чанта с косми от дива коза, научи Уикенд. Лили с лека ръка платила сумата от 3 бона за модното бижу и от няколко дни гордо го разхожда из София.

Изпълнителката на Детелини е известна освен с музикалното си творчество, и със страстта си към скъпи дрехи и обувки на прочути марки. Тя стриктно къта луксозните си вещи и грижливо ги пази в дома си. Дори и след като остареят, не ги подарява или раздава, защото смята, че във вещите се съхранява и част от енергията на собственика и не иска някой да й направи магия с нейна дреха или аксесоар.

Звездата е известна с манията й да поддържа имиджа си на безупречно облечена и красива жена. Това удоволствие обаче й излиза доста скъпо, защото всеки месец дава поне по 15 000 лева за шопинг. Лили купува дрехите си само от няколко определени бутика в столицата, където благодарните собственици я уреждат с атрактивни отстъпки, а тя на драго сърце ги използва.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !