НАЙ-НОВИ
Париж ще почете Кристо и Жан-Клод с...
Париж ще увековечи паметта на световноизвестния...
Поп дивата INNA направи запомнящ се...
Поп звездата INNA изнесе запомнящо се шоу във Варна и...
Гани се точила на Капките, за да покаже, че е по-добра от Златка
20.02.2019 13:34 | Видян 2368 пъти

Силиконовата красавица сама решила да се натисне на продукцията, като обещавала, че ще направи невиждано шоу, което ще надмине постиженията на участничките – миски от предходните сезони. Златка Райкова създаде фурор в миналото издание и спечели феновете с харизма и неподозиран талант.
Пожъна грандиозен успех, който едрогърдата й колежка възнамерявала да надскочи. Гаджето на Джулка – Илиян, също държал тя да влезе, за да може често камерата да го снима в публиката. Отчаяно търсел начини да се докопа до слава.
От друга страна подобна тв проява само би затвърдила медийните позиции на малката Джулка. И нещо повече – за да докаже на продуцентите, че освен артистична, е читава и като певица, Гани влязла в студиото и записала свое демо парче, което после представила, разказва Lifeonline.bg.
От своя страна кланът Халваджиян се чудил как деликатно да отреже напористата силиконова гърла. В крайна сметка планираната концепция за тазгодишния сезон е да поканят само хора, които наистина имат певчески възможности. Просто спрели да отговарят на обажданията й, надявайки се, че тя сама ще се сети, че не е желана.
Като две капки вода стартира на 25 февруари (понеделник). Във формата на Нова ТВ ще се включат със сигурност Стефан Илчев, Папи Ханс, Дичо, Тита, Деси Добрева, Петя Буюклиева и Мария Илиева.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !