НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Преслава сподели блага вест
15.03.2019 11:03 | Видян 3004 пъти
"Нашето слънчице днес стана на половин годинка!", написа певицата.
През миналия септември Преслава дари половинката си Павел с дъщеричка. Месец по-късно певицата успя да възвърне предишната си форма и килограми, чертите й доста се изостриха, а лицето й стана скулесто и слабо.
Източник: БЛИЦ
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
