Конър остава с присъда за изнасилване

Ирландски съд отхвърли обжалването на бившия шампион на...

Круз Бекъм „открадна“ белите слипове...

Певецът Круз Бекъм тръгна по стъпките на баща си Дейвид...

Златните момичета отпразнуваха своята поредна победа в хотел Marinela Sofia

отпечатай новината

16.04.2019 12:05 | Видян 1086 пъти

Златните момичета отпразнуваха своята поредна победа в хотел Marinela Sofia

След като изправиха на крака „Зала Арена "Армеец", диамантените момичета от ансамбъла в състав Симона Дянкова, Мадлен Радуканова, Стефани Кирякова, Лаура Траатс и Ерика Зафирова отпразнуваха своята поредна бляскава победа на официална вечеря в зала София на хотел MArinela.

Златните момичета на България спечелиха златото от Световната купа със съчетание на три обръча и два чифта бухалки в края на тридневната надпревара. Българският ансамбъл се представи отлично и получи оценка 24.050 точки от съдиите (15.900 трудност, 8.150 за изпълнение), с което изглеждаше близо до титлата, но след това ансамбълът на Украйна също игра на много високо ниво и получи оценка 20.100. На трето място се нареди съставът на Япония с 23.600 точки.

„Каквото и да кажем за тези момичета, за техните треньори, за композиции и изпълнения, все ще е малко. Просто ги подкрепяйте, обичайте и вярвайте в тях, защото в техния труд, постоянство и себераздаване е събрана гордостта на България. Илиана Раева, честит златен медал в многобоя на ансамбъла. Една частичка от него е специално за теб. Всички в залата най-добре знаят защо“, заявиха от федерацията.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !