Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Тоца води бебето в Гърция

отпечатай новината

29.04.2019 12:05 | Видян 2427 пъти

Тоца води бебето в Гърция

Антония Петрова, съпругът й Ивайло Батинков и бебето Благовест ще прекарат празничните дни в Гърция.

„Ще отидем на къмпинга, където се венчахме. Благовест вече има международен паспорт, за първи път ще пътуваме извън страната. Вече сме направили план за почивката си. За Гергьовден ден ще отскочим до о. Тасос“, казва миската пред Телеграф.

Тя споделя, че обича и спазва традициите. Първото червено яйце отъркала в челото на Благовест. За козунаците обаче разчита на майка си. „Умея да готвя, но на Великден това е задача на моята майка“, казва Антония.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !