НАЙ-НОВИ
Тройна цена на поръчка пускат...
Вижте какви ги вършат заместниците на Благомир Коцев,...
Мария се омъжи за новия си любим...
Попфолк дивата Мария отново облече булчинска рокля –...
Фелисити Хъфман се призна за виновна
14.05.2019 14:46 | Видян 1615 пъти

Това ще й позволи да избегне съдебен процес и по всяка вероятност затвора.
Обвинението, по което тя през сълзи пледира виновна, може да й донесе 20-годишна присъда и максимална глоба от 250 000 долара. Но решението й да пледира виновна вероятно ще доведе до по-малка присъда, тъй като признанието за вина е от голямо значение в американската съдебна система.
Присъдата на актрисата ще стане ясна на 13 септември, оповестиха от офиса на прокурора Андрю Лелинг. От същия офис препоръчаха едногодишен изпитателен срок за Хъфман и тя да бъде глобена 20 000 долара. По този начин Фелисити ще избегне затвора, но съдията, който ще произнесе присъдата, не е длъжен да се съобрази с тези препоръки.
Припомняме, че през март звездата от „Отчаяни съпруги“ влезе в списъка с родители, които са броили „символични“ суми от по 10-15 000 долара до 6, 5 милиона долара, за да може наследниците им да се обучават в луксозни кампуси.
Източник: Monitor


свързани новини
Отложиха филм с Фелисити Хъфман заради университетския корупционен скандал
Фелисити Хъфман проговори за делото си за прием в университети
До 20 години затвор грозят Фелисити Хъфман заради подкупите за университет
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !