Златна тоалетна за 10 милиона долара...

Златна тоалетна, оценена на 10 милиона долара, ще бъде...

Камелия извади гърдите сутрешно

Фолкдивата Камелия за пореден път успя да събуди...

Осъдиха Радост Драганова

отпечатай новината

26.07.2019 11:05 | Видян 1682 пъти

Осъдиха Радост Драганова

Кипърският бизнесмен Харис Кунтурис спечели поредното дело срещу водещата Радост Драганова.

Софийският апелативен съд реши, че  той е незаконно заличен като съдружник в общия им проект – парк за зелена енергия в с. Кошарево. Неговоро участие в общата им фирма трябва да бъде възстановено без нови тарикатски схеми.

Без знанието на Харис на 30 юни 2016г. съдружниците решават да го извадят от общото им предприятие,  което тъкмо е започнал да изплаща инвестицията си. Съвсем случайно кипърецът научава в разговор с познат банков директор, че вече не е във фирмата. На общото събрание се решава, че дружеството ще се управлява само от двама управители, дори е променена адресната регистрация на фирмата, пише „Уикенд“.

Две години и по-късно съдът връща нещата по местата им. Съдът е категоричен , че акциите на чуждия инвеститор трябва да бъдат възстановени. Преди броени дни Радост Драганова получи обвинение за пране на пари и измама във връзка с този соларен парк. Бизнесменът Кунтурис досега е спечелил две дела на първа инстанция срещу Радост и нейният зет Венцислав Гоцев.  

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !