НАЙ-НОВИ
Порязов влиза в Черешката на тортата...
Актьорът Антон Порязов влиза в Черешката на тортата...
Шефката на НДК Андрияна Татарова на...
Докато държавното дружество тъне в одити и финансови...
Стела Макартни мести ревютата си в Ню Йорк
02.04.2009 10:45 | Видян 2193 пъти
Стела Макартни разкри, че иска да направи ревю по време на Седмицата на модата в Ню Йорк, съобщава сп. "Ню Йорк Мегъзин".
Дизайнерката обикновено избира Париж, за да покаже новите си колекции, но сега споделя, че обмисля да направи ревю в Ню Йорк. Запитана дали има планове да премести шоуто си на американска земя, Стела отговори: "Все още не, но един ден ще бъда щастлива да го направя. Аз съм наполовина нюйоркчанка, така че бих искала това да се случи".
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
