МЕТ на крака за Соня Йончева: ВИДЕО...

Хиляди оперни фенове, събрали се в нюйоркската...

18 декември премина под знака на...

Празничната програма на 18 декември предложи богато и...

Кайли Дженър с нови горещи снимки от Playboy

отпечатай новината

18.09.2019 09:05 | Видян 2434 пъти

Кайли Дженър с нови горещи снимки от Playboy

Младата милиардерка Кайли Дженър, която наскоро позира за пръв път за мъжката библия Playboy, като се снима гола, покрита само с прозрачен воал, сега пусна нови горещи кадри от фотосесията си в своя Инстаграм профил.

22-годишната риалити звезда застана пред обектива на украинската фотографка Саша Самсонова, която живее и работи в Лос Анджелис, пише БТА, цитирайки в. "Метро".

В първата част на фотосесията Кайли позира за октомврийския брой на мъжкото списание с Травис Скот, бащата на своята дъщеря. Следват "горещите" ѝ снимки под прозрачната бледосиня тъкан.

В интервю за списанието Дженър си призна, че никога не си е и помисляла, че някой ден може да позира за Playboy. Но резултатите от фотосесията надминали нейните очаквания и тя много харесала снимките. На един от последните фотоси тя позира като зайче на Playboy. А на корицата на октомврийското издание фигурира торса на милиардерката в червен бански костюм, без да е изобразено лицето ѝ.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !