НАЙ-НОВИ
Зам.-министър в метрото: ФОТО НА ВЕЧЕРТА
Заместник-министърът на младежта и спорта Петър...
WBD отхвърли офертата на Paramount за...
Бордът на Warner Bros. Discovery официално отхвърли...
Анджелина Джоли отново платинено руса
30.09.2019 16:37 | Видян 2685 пъти
Изглежда актрисата е готова да продължи с кариерата си с предишния си темп. Новото й участие ще бъде във филм на Marvel – “Eternals”.
В него Джоли ще играе героиня с името Тина, която в комиксите е платинено руса. И да, познахте, Анджелина във филма също ще бъде със светла коса.
Вчера се разпространиха първите кадри от снимачния процес, в които виждаме актрисата в свободна бяла рокля и с красива нежна прическа на вълни.
Напоследък виждахме Анджелина с няколко тона по-светла коса от преди и вероятно за ролята като Злодеида е трябвало също да промени прическата си, но сега разликата е много по-драстична.
Джоли и преди е променяла косата си в подобен цвят за роля – например за филмите “By The Sea In Malta”, “Gone in 60 Seconds” и “Life or Something Like It”.
Източник: Missbloom
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Джоли образова деца с нов тв проект
Анджелина Джоли: Не бях силна, но трябваше да се стегна
Джоли към дъщерите си: Най-привлекателната жена е независимата
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
