Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Майката на Лаура благодари на българите

отпечатай новината

13.04.2009 09:00 | Видян 5800 пъти | Гласували 12

Майката на Лаура благодари на българите

Майката на борещата се за титлата Мис САЩ 2009 Лаура Чуканов, Ангелина, благодари на българите за подкрепата, която оказват на дъщеря й.

Тя е публикувала писмо, в което споделя радостта си от съпричастността на сънародниците й. “Сърдечните ви пожелания са голяма подкрепа в този момент на стрес и напрежение”, заявява тя.

Нашето момиче ще се бори за ценната корона на 19 април в Лас Вегас.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !