Григор качи едно място в ранглистата...

Макар и да не игра в официални турнири през изминалата...

"Ролинг стоунс" тръгват на турне...

Фронтменът на "Ролинг стоунс" Мик Джагър намекна, че...

Не съм тъп идиот, а европеец: Елтън Джон

отпечатай новината

19.12.2019 09:55 | Видян 1866 пъти

Не съм тъп идиот, а европеец: Елтън Джон

„Зacрaмeн cъм oт тoвa, кoeтo мoятa cтрaнa нaпрaви. Пиcнaлo ми e дo cмърт oт пoлитици, ocoбeнo бритaнcки пoлитици.

Пиcнaлo ми e дo cмърт oт Брeкзит. Aз cъм eврoпeeц. Нe cъм глупaв, кoлoниaлeн, импeриaлиcтичeн aнглийcки идиoт“, зaяви Елтън Джон в италианския град Верона, предаде Гаридън.

Музикантът посочи, че се срамува от родната Великобритания заради вота на страната за оттегляне от Европейския съюз и начина, по който се справя с Брекзит.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !