Златна тоалетна за 10 милиона долара...

Златна тоалетна, оценена на 10 милиона долара, ще бъде...

Камелия извади гърдите сутрешно

Фолкдивата Камелия за пореден път успя да събуди...

Предлагат отново Хамилтън за рицар

отпечатай новината

20.12.2019 16:55 | Видян 1449 пъти

Предлагат отново Хамилтън за рицар

Шефът на моторните спортове във Великобритания Дейвид Ричардс заяви, че би било огромен пропуск, ако Люис Хамилтън не бъде почетен с благородническа титла.

По традиция около Нова година британската кралица посвещава в рицарско звание редица заслужили личности, предава Sportal.bg.

"Не се сещам за друг по-достоен от Люис за това признание" отбеляза Ричардс. Трима пилоти в британската история са били удостоени с титлата "сър": Джаки Стюарт, Стърлинг Мос и Джак Брабам – всичките доста години след като са приключили активната си кариера.

"Постигнатото от Люис е изключително по своята стойност, тъй като той не идва от привилегировано семейство. Той и баща му са работили изключително усърдно, за пробив в картинга и изкачване нагоре по стълбата на успеха. Тази стълба е построена с огромни усилия, а не му е поднесена на тепсия".

"Той е символична фигура и пример за подражание за децата в неравно социално положение, като им показва, че всичко е възможно. Надявам се той да използва своето влияние, за да помогне и да остави завет за поколенията".

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !