Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Rolling Stones отново на турне

отпечатай новината

07.02.2020 13:37 | Видян 840 пъти

Rolling Stones отново на турне

Rolling Stones се завръщат в градове в Северна Америка, в които не са свирили от години, съобщи Асошиейтед прес, цитирана от Dariknews.bg.

Групата поема на турне в 15 града в САЩ. Първият концерт е на 8 май в Сан Диего.
 

Той ще бъде последван от изпълнения в Кливланд, Остин, Луисвил, Шарлот, Тампа, Минеаполис, Детройт, Далас, Питсбърг, Нашвил, Бъфало, Ванкувър в Канада. Последният концерт от турнето е на 9 юли в Атланта.

Северноамериканското турне на рок ветераните миналата година бе отложено, след като Мик Джагър претърпя сърдечна операция.

Групата обаче промени графика и поднови обиколката си с шоу в Чикаго, след като Джагър се възстанови.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !