The Weeknd – години наред...

От началото на кариерата си The Weeknd се утвърди като...

Крис Браун на шоуто на Louis Vuitton...

Крис Браун присъства на шоуто на Louis Vuitton по време...

Гришо се пусна гол

отпечатай новината

20.02.2020 12:19 | Видян 2011 пъти

Гришо се пусна гол

"В Акапулко е горещо! Първа трнировка на Григор на Mexico Open", написа на ФБ профила си Гришо и пусна голи снимки.

В предишните дни Григор се готвеше в академията на Рикардо Пиати в италианския град Бордигера, но сега е време за сериозната работа.

Той ще търси по-добро представяне в Акапулко след последователните си отпадания в ранните кръгове на Australian Open, Монпелие и Ротердам. Той е с 4 загуби в осем мача на сингъл от началото на годината.

Последното му участие в Мексико бе през 2016-а, когато победи Денис Кудла и Доналд Йънг преди да отпадне от Доминик Тийм в четвъртфиналите. През 2014-а българинът спечели титлата там след победи над Анди Мъри и Кевин Андерсън.

Андерсън отказа участие в тазгодишната надпревара заради контузия, а най-сериозните имена в надпреварата от категория ATP500 са Рафаел Надал, Александър Зверев, Матео Беретини, Стан Вавринка, Джон Иснър и Алекс де Минор.



автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !