Ким и Луис официално заедно

Ким Кардашиян и Люис Хамилтън направиха връзката си...

Гей съм: БГ гимнастик №1

Един от най-добрите ни състезатели по спортна...

Анита Мейзер благославя Тръмп

отпечатай новината

06.04.2020 15:01 | Видян 2131 пъти

Анита Мейзер благославя Тръмп

"Америка ме пази и ми дава свобода. Бог да благослови Доналд Тръмп!"

Това заяви Анита Мейзер, която вече окончателно се премести да живее в Америка и няма намерение да се прибира у нас. Брюнетката признава, че обожава живота си в щатите и се чувства щастливка.

Вдъхновена от карантината, Анита написа стихотворение за коронавируса. В него тя изразява възхищението си към водещия Цитиридис, когото открила, стоейки по цял ден вкъщи. Истински се влюбила в хумора му, пише „България Днес”.





автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !