Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Мари на Гала си гризе ноктите

отпечатай новината

05.05.2020 16:17 | Видян 2218 пъти

Мари на Гала си гризе ноктите

Дъщерята на Гала изглежда има проблем с нервниченето, който компенсира, като си гризе ноктите.

Младата Мари Константин не може да скрие раните по пръстите си, които сама си прави. Момичето, което по примера на своята популярна майка винаги изглежда безупречно, има един-единствен недостатък във външния си вид и това са ръцете му.

Заради лошия навик да си гризе пръстите и ноктите, Мари не може да поддържа хубав маникюр, а кожичките около ноктите ѝ редовно се белят и ѝ създават проблеми.

Говори се, че Гала смятала да купува за дъщеря си горчив лак, какъвто се слага на бебетата, само и само да я отучи да слага пръсти между зъбите си, пише Уикенд.

автор: СЛАВА

Етикети: ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !