НАЙ-НОВИ
Порязов влиза в Черешката на тортата...
Актьорът Антон Порязов влиза в Черешката на тортата...
Шефката на НДК Андрияна Татарова на...
Докато държавното дружество тъне в одити и финансови...
Софи Търнър си прибра у дома трона на Санса
27.08.2020 14:49 | Видян 1012 пъти
Въпреки че изпитва носталгия към хита на HBO, Търнър е категорична, че никога не би се завърнала в образа. „Завършихме много щастливо главата на Санса и е време да я пусна да си отиде. Мисля си, че ако я изиграя отново, това ще доведе по-скоро до травма“, обясни тя.
Припомняме, че само преди няколко седмици Търнър стана и майка за първи път. Тя даде живот на момиченце, което с Джонас кръстиха Уила.
Източник: Monitor
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
