Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Фенове на АББА вписани в Книгата на Гинес

отпечатай новината

19.05.2009 12:45 | Видян 3631 пъти

Фенове на АББА вписани в Книгата на Гинес

Над 150 фенове на легендарната шведска група АББА бяха вписани в книгата на рекордите Гинес след като се събраха и изпяха на един глас хита им "Waterloo".

Рекордът се изразявал в това да се съберат възможно най-много хора, които да изпеят в един глас песен на групата. Участниците избрали да изпеят класиката "Waterloo". Събитието станало миналата седмица преди конкурса за песен Евровизия. То било организирано от сайт за спортни залагания. Жури на Книгата на Гинес решило, че рекордът на феновете на групата може да бъде вписан в книгата.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !