Джъстин Бийбър пак на парти без...

Джъстин Бийбър беше засечен да пуши марихуана, докато е...

Майката на Безос почина на 78

Основателят на Amazon, Джеф Безос, загуби майка си...

Братът на Лилана стана учител

отпечатай новината

06.11.2020 09:51 | Видян 1660 пъти

Братът на Лилана стана учител

В ролята на преподавател влезе бийтбокс изпълнителят Александър Деянов-Скилър, брат на певицата Лиляна Деянова - ЛиЛана.

Двамата са разследвани от прокуратурата за злоупотреба с евросредства по проект, свързан с тол-системата. След известен престой в ареста те бяха пуснати на свобода. За Скилър бе определена гаранция от 50 хил. лв. Той отказа да я плати, поиска да влезе в килия, но го върнаха. Активността на Деянов в социалната мрежа показва, че той отново се е отдал на бийтбокса.

„Чувствам се благословен да правя това, което обичам. Освен музиката все повече и повече се интересувам от онлайн семинари", обръща се Скилър към хилядите си последователи в мрежата. Там той обяви, че също ще организира курсове. Световният шампион по бийтбокс ще обучава курсистите си онлайн. Цена на уроците не е обявена публично, а се договаряла конфиденциално между учителя и учениците му, става ясно от постовете.

За курса са се записали бийтбокстъри от цял сеят, за които да бъдат обучавани лично от Скилър е привилегия и голям шанс за професионално развитие, пишат клиентите на Деянов. В групата ще бъдат включени само 20 души. Към момента са останали само три свободни места, пише „България Днес“.

автор: СЛАВА

Етикети: ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !